sportas.info 2012 m. gegužės 8 d. 11:28 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Europos diena - tinklinio aikštėje

Turnyre Kaune dalyvaus beveik dvi dešimtys gimnazijų tinklinio komandų iš Kauno miesto ir rajono, Prienų, Kazlų Rūdos savivaldybių

Tarp svečių bus Europos jaunimo čempionės I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė.
Tarp svečių bus Europos jaunimo čempionės I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė.

Gegužės 9 dieną, trečiadienį, nuo 10 val. Lietuvos kūno kultūros akademijoje vyks Lietuvos  Respublikos  gimnazijų  jungtinio  mokinių  ir mokytojų  tinklinio  čempionatas  „Europos diena su kamuoliu““ skirtas Europos dienai paminėti. Jame dalyvaus beveik dvi dešimtys gimnazijų tinklinio komandų iš Kauno miesto ir rajono, Prienų, Kazlų Rūdos savivaldybių.

Jau antrus metus renginį organizuoja LKKA, Kauno Jono Jablonskio gimnazija ir Kauno miesto savivaldybės Švietimo bei Kūno kultūros ir sporto skyriai.

„Tinklinis - puiki fizinio aktyvumo forma, apjungianti skirtingas amžiaus grupes. Komandas sudarys moksleiviai ir jų mokytojai. Džiugu, kad tinklinis sparčiai populiarėja. Akademija turi nemažai patirties organizuojant renginius, čia dažnai vyksta įvairūs žaibo turnyrai,“ - sakė turnyro organizatorius, Akademijos Treniravimo mokslo katedros docentas Aurelijus Zuoza. Čempionatų dalyvių laukia ir staigmena -  atidaryme dalyvaus Europos paplūdimio tinklinio jaunių ( iki 18 metų ) čempionės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė, Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Marius Vasiliauskas.

Aurelijus Zuoza priminė, kad  2012 metai paskelbti Europos aktyvaus senėjimo ir kartų solidarumo metais, todėl čempionatas papildys ir šiems metams skirtų renginių sąrašą. Pasak docento, Kauno regiono mokyklose populiarėja įvairios tinklinio formos, vis daugiau žaidžia ir paplūdimio tinklinį, o kiekvienais metais Akademija parengia tinklinio trenerius.


 

Lietuvos  Respublikos  gimnazijų  jungtinio  mokinių  ir mokytojų  tinklinio  čempionatas  „Europos diena su kamuoliu““ skirtas  Europos dienai paminėti ( 2012 m. gegužė 9 d.)
 

9.00-9.45 val. Dalyvių registracija
 

10.00-10.15 val. Čempionato atidarymas. Sveikinimo žodžiai: Kauno Jono Jablonskio gimnazijos direktorius Vytautas Gylys, Lietuvos Kūno Kultūros Akademijos rektorius Albertas Skurvydas ir svečiai - Europos pliažo tinklinio čempionės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė.

10.15-10.25 val.  Meninė dalis.
 

10.30 val. Tinklinio čempionato pradžia.
 

12.00-16.30 val. Čempionato dalyviai galės naudotis baseinu ir pirtimi. Renginio metu bus prekiaujama kūno kultūros pamokų metodine medžiaga.
 

17.45-18.00 val. Čempionato uždarymas, sveikina Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Kauno Švietimo ir ugdymo skyriaus švietimo organizavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Kęstutis Navickas. 
 

Daugiau naujienų iš kategorijos Tinklinis
KOMENTARAI
 
 
 
Bedantis puolimas atsimušė į turkų gynybą
2015 08 27
Repeticijos
Savojo žaidimo puolime neradusi Lietuvos rinktinė draugišką „Akropolio“ turnyrą Graikijoje pradėjo skaudžia nesėkme.
Ištikimybė komandai
2015 08 27
Moterų krepšinis
Rita Žilinskaitė Utenoje lieka ketvirtajam sezonui, Monika Aleksaitė – trečiajam
Lietuvos krepšinio lygoje — naujovės
2015 08 27
LKL
Šalies krepšinio čempionatas naująjį sezoną pasitinka pasikeitusi kone visose srityse: nuo teisėjavimo iki televizijos transliacijų ir tvarkaraščio.
 
Paženklinti ta pačia žyma
2015 08 28
Žvilgsnis
Vartininkų iš Kybartų keliai: vos aštuonerių Algį Civinską su visa šeima ištrėmė į Sibirą, o Juozui Vaitkevičiui karjerą trikdė tremtinio sūnaus etiketė.
A lygoje – skirtingi rungtynių scenarijai
2015 08 27
A lyga
Utenos „Utenio“ futbolininkai nelaimėjo jau aštuntame mače iš eilės, o "Trakai" atsirevanšavo "Šiauliams".
Išeinančiai "Kruojai" – bauda
2015 08 27
A lyga
Pakruojo „Kruojos“ klubui už komandų pasitraukimą iš LFF organizuojamų varžybų skirta 14 500 eurų bauda
Pekino karštyje ėjikė pralaužė ledus
2015 08 28
Pasaulio čempionatas
Nuo istorinio rezultato iki fiasko. Toks buvo penktadienis pasaulio čempionate Pekine kovojantiems Lietuvos lengvaatlečiams.
Šuolininkės viltis sudaužė skausmas
2015 08 27
Situacija
Į pasaulio čempionato finalą nepatekusi lengvaatletė Airinė Palšytė: "Skausmus jaučiu net vaikščiodama"
Atrankos barjerai buvo per aukšti
2015 08 27
Pasaulio čempionatas
Disko metikas Andrius Gudžius ir šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė nepralaužė ledų Pekine – ir šie Lietuvos lengvaatlečiai liko už finalo borto.
 
Bičiuliai Niujorke bus varžovai
2015 08 27
Burtai
Prestižinio „US Open“ turnyro burtai pirmame varžybų rate geriausią Lietuvos tenisininką Ričardą Berankį suvedė su portugalu Joao Sousa.
Lietuva matys R.Berankio žygį "US Open"
2015 08 26
Transliacija
Tiesiogines Ričardo Berankio mačų transliacijas pirmadienį prasidedančiose atvirosiose JAV teniso pirmenybėse bus galima stebėti nemokamai.
Vyrams nelengva paklusti moters sprendimui
2015 08 25
Daviso taurė
Lina Berankytė-Astrauskienė: “Teniso teisėjo pareiga - užtikrinti sklandų teniso spektaklį žiūrovams ir suvaldyti sportininkų emocijas korte"
Į Rio brausis per Las Vegasą
2015 08 27
Imtynės
Rytoj į pasaulio čempionatą išvykstantis Lietuvos imtynių rinktinės septynetukas kausis ne tik dėl apdovanojimų, bet ir dėl kelialapių į Rio.
Graplingas pakeri mažesnius miestus
2015 08 19
Graplingo imtynės
„Mažesniuose miestuose mūsų darbas labai gerai pastebimas“, — teigia Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas
„Lengvų kovų Japonijoje nebus“
2015 08 17
Kiokušin karatė
Lietuvos kiokušin karatė rinktinės treneris Gediminas Varkala prognozuoja, kad lietuviams pasaulio čempionate prireiks labai daug pastangų
 
„Velomaratone“ triumfavo Tomas Vaitkus
2015 08 23
Velomaratonas
Tradiciniame dviračių sporto renginyje Vilniuje pedalus mynė ir sporto profesionalai, ir miesto meras. Čia netrūko intrigos, geros nuotaikos ir prizų.
Moterys užėmė 6-ąją vietą
2015 08 23
Kalnų dviračiai
Čekijoje pasibaigusiame Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate Lietuvos rinktinė šįkart liko be medalių
Nuo lyderės skyrė 10 minučių
2015 08 22
Kalnų dviračiai
Ramunė Arlauskienė Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate – vienuolikta
Čempionų kolekcijoje – dar vienas trofėjus
2015 08 24
Turnyras
Klaipėdos "Dragūno" rankininkai antrą kartą tapo tarptautinio rankinio turnyro pulkininkui leitenantui Rimantui Baltušiui atminti nugalėtojais.
Baltarusės buvo stipriausios
2015 08 23
Moterys
Tarptautiniame moterų rankinio turnyre Garliavoje pirmąją vietą užėmė HC „Gomel“ komanda. Antra ir trečia vietos teko dviems komandoms iš Lietuvos
Įsižaidę rankininkai triumfavo Danijoje
2015 08 08
Turnyras
Lietuvos U19 rankinio rinktinė iš tarptautinio turnyro „Generation Handball“ Danijoje parsiveža nugalėtojų laurus.
 
Portugalijoje – galingas startas
2015 08 26
Paplūdimio tinklinis
Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė dviem pergalėmis pradėjoEuropos jaunimo čempionatą ir jau užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.
Portugalijoje - tinklinio kovos
2015 08 26
Paplūdimio tinklinis
Europos žaidynių prizininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė startuoja paplūdimio tinklinio Europos jaunimo čempionate.
Vilniuje – naktinis tinklininkų šėlsmas
2015 08 21
Šventė
Geriausios Lietuvos paplūdimio tinklininkės žaidė viena prieš kitą, mėgėjų turnyre rungėsi net 28 komandos, o šventę vainikavo įspūdingas reginys.
Lenkijoje laukia sunkūs išbandymai
2015 08 26
Auto
Benedikto Vanago pasiruošime Dakarui – dar vienerios lenktynės vienoje trasoje su Nasseru Al Attyah
Pažintį ralyje vainikavo santuoka
2015 08 26
Ralis
Žmonės su negalia kaip lygūs su lygiais varžosi ralio „Aplink Lietuvą“ trasose. Jiems šiemetinis ralis bus jau dvidešimtasis.
Intrigą paliko sezono pabaigai
2015 08 25
Auto
Karštas savaitgalis „Riga Summer Race“ lenktynėse į „Brum Brum Sport“ komandą atnešė ir džiaugsmo, ir kartėlio (VIDEO).
 
Sezonui rengiasi ant Pietų Amerikos sniego
2015 08 27
Snieglentės
Pietų Amerikos kalnuose patirtį snieglenčių krioso varžybose ir pratybose kaupia ne tik Aras Arlauskas, bet ir jo treneris
Kalnų slidininkų treneris tapo šventiku
2015 08 20
Situacija
Kas turėjo įvykti, kad Lietuvos kalnų slidininkų treneris, turintis žmoną, dukterį, tapo šventiku? Tiesa, jis iki šiol nepraleidžia progos paslidinėti.
„Svajonė laimėti Stanley taurę yra gyva“
2015 07 31
Karjera
Darbo "New Jersey Devils" netekęs Dainius Zubrus tikisi ir toliau žaisti NHL, o vėliau kartu su Dariumi Kasparaičiu ginti Lietuvos rinktinės garbę
Svarbiausia - nebekartoti klaidų
2015 08 27
Plaukimas
Plaukimo federacijos generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis: apie nukritusius akinukus, kovas su savimi, nedėkingas prognozes ir pasiektus tikslus.
Lietuvos buriuotojas: „Saugokitės suomių“
2015 08 26
Buriavimas
Europos kreiserinių jachtų čempionate „Keturių vėjų“ įgulą už pirmo dešimtuko ribos paliko netikėtas Suomijos buriuotojų manevras(VIDEO).
Singapūre – planetos jaunimo bronza
2015 08 26
Plaukimas
Lietuvos plaukikas Andrius Šidlauskas pratęsė Baku pradėtą sėkmingą apdovanojimų medžioklę ir tapo pasaulio jaunimo čempionato prizininku.
 
Lietuviams – atsakingos pareigos
2015 08 27
Žolės riedulys
LŽRF prezidentas Leonardas Čaikauskas jau ketvirtąjai kadencijai iš eilės buvo išrinktas į svarbiausią EHF valdymo organą – vykdomąją tarybą.
Pinsis sportas ir menas
2015 08 25
Akcija
Indonezijos menininkas naktinio bėgimo metu Kaune pieš paveikslą labdarai
R.Meilutytė dar nekalba apie vedybų sutartį
2015 08 25
Karjera
Geriausia šalies plaukikė jau baigia poilsį po sezono ir netrukus pradės pasiruošimą naujoms varžyboms. Dėl jų veikiausiai teks aukoti mokslus.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas