> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis" />
krepsinis.net 2010 m. balandžio 21 d. 20:30 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Jonui ir Pauliui "Žalgirio" durys visada atviros

Kauno "Žalgirio" generalinis direktorius Paulius Motiejūnas: apie "Žalgirio" skolas, žaidimą, sutartis su žaidėjais bei legionierių formą

P.Motiejūnas:  nė vienas žaidėjas neturi garantuotos vietos kitam sezonui
Alfredo Pliadžio nuotr.
P.Motiejūnas: nė vienas žaidėjas neturi garantuotos vietos kitam sezonui

Kauno "Žalgirio" generalinis direktorius Paulius Motiejūnas lankėsi "Žalgirio radijo" laidoje bei atsakinėjo į klausytojų užduotus klausimus.


Kokia padėtis su skolomis?

Dirbame toliau. Skolų yra, tačiau jų nuolat mažėja. Sudarėme taikos sutartį su Marko Popovičiumi ir jam dalimis mokame skolą.


Ar „Žalgiris“ ir toliau negali registruoti žaidėjų?

Teismuose aiškinamės, skundžiame tuos sprendimus ir žiūrėsim, ką nuspręs. Kai bus galutinis nuosprendis, tuomet ir imsimės atitinkamų veiksmų.


Kokie žaidėjai tikrai žais kitą sezoną „Žalgiryje“?

Po vakar dienos rungtynių nenoriu nieko sakyti, kad kažkas tikrai liks. Kontraktus turi visi, tačiau tai nereiškia, jog jie turi garantuotą vietą sudėtyje kitam sezonui.
 Kaip vertinate Begičiaus, Čapino ir Watsono žaidimą?

Jų žaidimas mūsų netenkina. Jūs matėte, kaip Travisas pradėjo sezoną, o kaip rungtyniauja dabar po traumos. Su Mirza ir Aleksandru nuolat kalbame, bandome jiems padėti. Vėl noriu pakartoti, kad tikrai nėra taip, kad sakyčiau, jog jie žaidžia gerai ir visiškai patenkina mūsų lūkesčius.
 

Ar Brianas Zoubekas nedomina „Žalgirio“?

Su Martynu Pociumi apie tai kalbėjome, kol vyko NCAA pirmenybės. Kol jis dar mokėsi universitete, negalima buvo vesti derybų ir pats žaidėjas negalėjo turėti agento. Brianas yra mūsų akiratyje, bet kad pradėtume derybas, jis turi išsispręsti daugybę dalykų.
 

Ar klubo vadovus tenkina Dariaus Maskoliūno vadovavimas komandai?

Dariui tenka vadovauti sunkiu metu. Šiuo momentu jis puikiai susitvarko su savo pareigomis. Jis tobulėja ir neneigia, kad jam reikia tobulėti. Kaip bus ateityje – parodys laikas. Pagrindiniai titulai dabar pasiekiami ranka, tačiau jeigu komanda žais taip, kaip vakar, sunku kažko tikėtis.


Ar Mindaugas Kuzminskas kitąmet tikrai žais „Žalgiryje“?

Kol kas anksti apie tai kalbėti.


Koks verdiktas dėl BBL ir VTB turnyrų?

Kol kas niekas nepasikeitė. Laukiame susitikimų. Prioritetą teikiame VTB lygai, tačiau BBL pirmenybėms durų taip pat neuždarome. Aišku tik tiek, kad nekartosime klaidos ir nežaisime per sezoną 90 rungtynių.


O kaip jums variantas BBL pirmenybėse žaisti nuo pusfinalio?

Reikia žiūrėti, kiek tai yra naudinga žiūrovams. Kiek kartų per sezoną žaidžia „Žalgiris“ prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“. Galbūt tai būtų neetiška kitų komandų atžvilgiu, kurios kausis nuo pat sezono pradžios. Galbūt BBL taurė būtų duoklė „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ dvikovai. Šį klausimą reikia spręsti ne viešai, o diskutuojant lygos viduje. To mūsų klubas ir laukia.


Ar neketinate sudaryti sutarčių su Egidijumi Dimša arba Deivydu Gailiumi?

Nekomentuosime atskirų pavardžių. Stebime šiuos žaidėjus, matome jų statistiką ir matome, kad Dimša buvo naudingiausias, Gailius sugeba „Žalgiriui“ įmesti 24 taškus. Yra dar daug tokių žaidėjų, bet mūsų komplektacija nėra tokia, kad superktume geriausius LKL krepšininkus ir jie tamptų gerais žaidėjais „Žalgiryje“.


Kada bus panaikintos visos „Žalgirio“ skolos“?

Sunku pasakyti, nes teismų procesas ilgai trunka, kartais net penkerius metus. Praėjusio sezono skolas visas panaikinome. Manau, kad per porą metų padengsime visus įsiskolinimus.


Ar neketinate stiprinti vidurio puolėjo ir įžaidėjų grandžių?

Šiuo metu šios pozicijos yra silpnos. Neturime užtikrintai žaidžiančio „centro“. Įžaidėjai taip pat nerungtyniauja gerai, tačiau aš labai tikiuosi, kad Kalnietis įgaus formą ir žais taip, kaip praėjusių metų finalo serijoje, o Čapinas įsibėgės ir parodys, ką moka.


Ar galima teisiškai atleisti Begičių?

Teisiškai viskas įmanoma, tačiau viskas priklauso nuo pinigų sumos. Klubui tai būtų didelis nuostolis. Paprastai mes taip nedarome, o ieškome sprendimo, kuris būtų naudingas abiems pusėms.


Ar neįmanoma būtų susigrąžinti Jono Mačiulio ir Pauliaus Jankūno arba įsigyti Simo Jasaičio ar Tomo Delininkaičio?

Viskas įmanoma, tačiau tai priklauso nuo klubo biudžeto. Jonas ir Paulius man yra tikri žalgiriečiai ir negaliu žiūrėti į juos su kitų komandų marškinėliais. Jeigu visi šie žaidėjai norėtų, o mūsų finansinės galimybės leistų - jiems durys visada atviros.


Vidas Ginevičius prašėsi į "Žalgirį", tačiau Jūs teigėte, jog turite tris įžaidėjus ir norite leisti pasireikšti jaunimui, tačiau netrukus įsigijote Čapiną. Kodėl taip nutiko?

Dėl Ginevičiaus ilgai svarstėme. Jis yra tikras žalgirietis, nors ir dabar rungtyniauja su kitos komandos apranga. Mes tikėjomės, kad Janavičius bei Vasiliauskas žais geriau, tačiau to nesulaukėme, todėl teko stiprintis.


Kaip vertinate Sigito Kavaliausko darbą?

Jo darbą vertinu ypač gerai. Pažiūrėkite į mūsų varžovus, kurie žaidė daug mažiau rungtynių už mus, tačiau turi daug daugiau traumuotų žaidėjų nei mes. Negalime tikėtis, jog žaidėjų forma bus gera sužaidus 80 rungtynių.


Kodėl pirkote Povilą Čukiną?

Mums trūko aukštaūgių lietuvių, o Povilas tiek pagal kainą, tiek pagal žaidimo kokybę mums tikrai tiko. Jis dabar aktyviai dirba, sportuoja, esame juo patenkinti. Gaila, kad trauma jam neleido iki galo atsiskleisti.
 

Kodėl nesudarėte sutarties su Arvydu Šikšniumi?

Svarstėme šį variantą, tačiau mes turime daug labai tos pozicijos krepšininkų.
 

Ar nevertėtų įsigyti trenerio, kuris Europoje yra labiau užsirekomendavęs?

Supraskite, kad  užsirekomendavę strategai negali atėję į komandą užsiimti kūryba. Jų kartelė iškelta daug aukščiau. Automatiškai jis nori geresnių žaidėjų. Mes neturime galimybių skirti daug pinigų treneriui įsigyti bei jo norams tenkinti.
 

Daugiau naujienų iš kategorijos Krepšinis
KOMENTARAI
 
 
 
„Rytas“ paruošė postą J.Kazlauskui
2019 09 19
Situacija
Skolų slegiamas Vilniaus „Rytas“ sieks išsaugoti turimas pozicijas, prezidento postas paruoštas Jonui Kazlauskui.
„Tokioje situacijoje dar nesu buvęs“
2019 09 19
Žvilgsnis
„Ryto“ treneris Dainius Adomaitis mano, kad pakartoti praėjusio sezono pasiekimus bus iššūkis
Nuvylė 16-mečiai, džiugino 16-metės
2019 09 19
Žvilgsnis
Rolandas Radvila: „Kalbėdami apie šią jaunimo rinktinių vasarą negalėtume sakyti, kad viskas labai blogai ar viskas labai gerai“ (VIDEO).
 
Rinktinė – žemyn, klubai – aukštyn
2019 09 19
Žvilgsnis
FIFA reitinge Lietuvos rinktinė jau tik 131-oje vietoje, o UEFA klasifikacijoje, kur vertinami klubų pasiekimai, mūsų šalis šovė į 34-ąją poziciją.
„Banga“ pusfinalyje palaužė A lygos ekipą
2019 09 18
Taurė
Antruoju Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro finalo dalyviu tapo I lygos klubas Gargždų „Banga“.
J.Martinsas: „Sėkmę reikia užsitarnauti“
2019 09 18
Taurė
Po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ LFF taurės pusfinalyje Vilniaus „Žalgirio“ treneris Joao Martinsas nebuvo linkęs ieškoti kaltų.
Trasoje – ir darželinukai, ir 86 metų bėgikas
2019 09 19
Bėgimas
Kupiškyje, rekonstruotoje Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje, įvyko varžybos olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio r. savivaldybės taurei laimėti.
Žemaitijos sostinėje – unikalus bėgimas
2019 09 18
Bėgimas
Telšiuose rugsėjo 21 d. vyks priešpaskutinis šiais metais Lietuvos bėgimo taurės etapas – estafetinis ir asmeninis bėgimas „Judėkime kartu 2019“.
Lengvaatlečius į Dohą lydės psichologė
2019 09 17
Pasaulio čempionatas
Paskelbta Lietuvos komandos sudėtis, kuris dalyvaus rugsėjo 27 – spalio 6 d. Dohoje (Kataras) vyksiančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate.
 
Lietuvį sustabdė Rusijos tenisininkas
2019 09 20
Turnyras
Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis „World Tour 250“ turnyre Sankt Peterburge pralaimėjo 38-ajai pasaulio raketei.
R.Berankis be vargo įveikė pirmą barjerą
2019 09 17
Turnyras
Pirmoji Lietuvos raketė Ričardas Berankis (ATP-63) „St.Petersburg Open“ turnyro vienetų varžybas pradėjo įtikinama pergale.
Finale Latvijoje – lietuvių akistata
2019 09 14
Turnyras
Turnyro Latvijoje dvejetų varžybų finale tarpusavyje kovojo Vilniaus teniso akademijos tenisininkės.
Po pergalės – pralaimėjimas
2019 09 18
Imtynės
Nur Sultane (Kazachstanas) vykstančiame pasaulio imtynių čempionate lietuvė Kamilė Gaučaitė iškovojo vieną pergalę, bet į ketvirtfinalį neprasibrovė.
Lietuviai baigė kovos pasaulio čempionate
2019 09 17
Boksas
Tadas Tamašauskas po atkaklios kovos pralaimėjo pasaulio bokso čempionato aštuntfinalyje.
„Kovos baigtį gali nulemti vienas smūgis“
2019 09 17
Bušido
Kauno ringe kovosiantis Arnoldas Misiūnas: „Pagaliau visi pamatys, kad esu tikras kovotojas“.
 
Pasaulio čempionate – septyni lietuviai
2019 09 20
Pasaulio čempionatas
Rasa Leleivytė pasaulio dviračių pirmenybėse dalyvaus 12-tą, o Ramūnas Navardauskas – 10-tą kartą.
Lietuvė kopė ant garbės pakylos
2019 09 16
Lenktynės
Daugiadienių lenktynių „Watersley Ladies Challenge“ trečiajame etape Lietuvos dviratininkė Akvilė Gedraitytė iškovojo antrą vietą.
Lietuvę Italijoje aplenkė tik dvi varžovės
2019 09 07
Lenktynės
Lenktynių „Premondiale Giro Toscana“ pirmajame etape Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano“) užėmė trečiąją vietą ir pelnė tris pasaulio reitingo taškus.
Molėtuose – kova dėl trijų trofėjų
2019 09 15
Supertaurė
Molėtuose vykusiose Lietuvos rankinio federacijos supertaurės varžybose pergales šventė Garliavos moterų bei Klaipėdos vyrų komandos.
Sezonas Europoje baigėsi vos prasidėjęs
2019 09 09
Europos taurė
Klaipėdos „Dragūnas“ svečiuose du kartus pralaimėjo Rišono „Maccabi“ (Izraelis) komandai ir nepateko į kitą EHF taurės turnyro etapą.
Teisėjai mokėsi, šventė ir rinko valdžią
2019 09 08
Teisėjai
Lietuvos rankinio teisėjų asociacija paminėjo savo veiklos 20-metį, ruošėsi naujam sezonui ir išsirinko naują valdžią.
 
Latvijoje jautėsi kaip namuose
2019 08 24
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis sezoną baigė FIVB turnyre Jūrmaloje užimdami 9-ąją vietą.
Istoriniame turnyre – dvi Lietuvos poros
2019 08 22
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos tinklininkai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius istoriniame turnyre Jūrmaloje iškopė į pagrindines varžybas.
Auksinis sugrįžimas po motinystės atostogų
2019 08 19
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionai - A. Rumševičius ir L. Každailis bei M. Paulikienė ir E. Kliokmanaitė.
G.Grinbergas: „Greičio yra, reikia sėkmės“
2019 09 20
Žiedinės lenktynės
Legendinėje trasoje startuosiantis šešiolikmetis lietuvis Gustas Grinbergas ir jo komandos draugai tikisi sėkmės, bet rezultatą prognozuoti vengia.
(Ne)išvengiamos lenktynininkų pamokos
2019 09 19
Žvilgsnis
Didesnės ar mažesnės avarijos, kai ekipažas netelpa greičio ruožo posūkiuose ar padaręs keletą kūlversčių baigia pasirodymą greta trasos, yra ralio dalis.
Į Dakaro smėlynus –  „Mini“ automobiliu
2019 09 17
Dakaras
„Agrorodeo“ komanda pristatė automobilį, kuriuo važiuos 2020-ųjų metų Dakaro ralio maratone. Tai – vienintelis Lietuvoje „Mini John Cooper Works Rally“.
 
Varomoji jėga – konkurencija
2019 09 16
Ledo ritulys
Ledo ritulio mokyklos „Griunvaldas“ vadovas apie susijungimą su „Kaunas Hockey“: „Jau ilgai Kaune laukėme ledo ritulio permainų“
Italijoje – Lietuvos čiuožėjų rekordas
2019 09 15
Dailusis čiuožimas
Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) „Challenger Series“ dailiojo čiuožimo varžybose „Lombardia Trophy 2019“ dalyvavo ir Lietuvos sportininkai.
Lietuvos čempionate – Latvijos sistema
2019 09 11
Ledo ritulys
2019-2020 metų Lietuvos ledo ritulio čempionatas startuos spalio 2 dieną, o pirmenybėse varžysis penkios komandos.
Plaukimo guru patirtimi dalinsis Vilniuje
2019 09 20
Specialistas
Tarp elitinių Lietuvos specialisto Genadijaus Sokolovo klientų – ir net 23 olimpinius aukso medalius laimėjęs legendinis amerikietis Michaelas Phelpsas.
Vilniuje – zumbos fiesta ir sporto dirbtuvės
2019 09 19
Anonsas
Vienas laukiamiausių sporto renginių vyks rugsėjo 28 dieną Vilniuje, „Delfi“ sporto centre. Be zumbos maratono, bus pristatomos ir kitos sporto šakos.
Netradicinėje distancijoje – lietuvio pergalė
2019 09 18
Baidarių ir kanojų irklavimas
Kinijoje vykstančiose pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo sprinto supertaurės varžybose triumfavo Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas.
 
Prezidentūroje įvertintos mokinių pergalės
2019 09 19
Mokyklų žaidynės
Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo praėjusio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojus bei paskelbė naujojo, jau 15-ojo sezono pradžią.
Idėjų maratone ieškojo naujų sprendimų
2019 09 18
Žvilgsnis
Kauno „Žalgirio“ hakatone sukurtas išmanus žaidėjų analizės įrankis padės efektyviau siekti pergalių.
Antra karjera padeda išvengti duobių
2019 09 17
Žvilgsnis
Lengvaatletė Brigita Virbalytė-Dimšienė „Aš žinau, kad esu du asmenys – Brigita sportininkė ir Brigita sporto žurnalistė.“
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas