> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis" />
krepsinis.net 2010 m. balandžio 21 d. 20:30 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Jonui ir Pauliui "Žalgirio" durys visada atviros

Kauno "Žalgirio" generalinis direktorius Paulius Motiejūnas: apie "Žalgirio" skolas, žaidimą, sutartis su žaidėjais bei legionierių formą

P.Motiejūnas:  nė vienas žaidėjas neturi garantuotos vietos kitam sezonui
Alfredo Pliadžio nuotr.
P.Motiejūnas: nė vienas žaidėjas neturi garantuotos vietos kitam sezonui

Kauno "Žalgirio" generalinis direktorius Paulius Motiejūnas lankėsi "Žalgirio radijo" laidoje bei atsakinėjo į klausytojų užduotus klausimus.


Kokia padėtis su skolomis?

Dirbame toliau. Skolų yra, tačiau jų nuolat mažėja. Sudarėme taikos sutartį su Marko Popovičiumi ir jam dalimis mokame skolą.


Ar „Žalgiris“ ir toliau negali registruoti žaidėjų?

Teismuose aiškinamės, skundžiame tuos sprendimus ir žiūrėsim, ką nuspręs. Kai bus galutinis nuosprendis, tuomet ir imsimės atitinkamų veiksmų.


Kokie žaidėjai tikrai žais kitą sezoną „Žalgiryje“?

Po vakar dienos rungtynių nenoriu nieko sakyti, kad kažkas tikrai liks. Kontraktus turi visi, tačiau tai nereiškia, jog jie turi garantuotą vietą sudėtyje kitam sezonui.
 Kaip vertinate Begičiaus, Čapino ir Watsono žaidimą?

Jų žaidimas mūsų netenkina. Jūs matėte, kaip Travisas pradėjo sezoną, o kaip rungtyniauja dabar po traumos. Su Mirza ir Aleksandru nuolat kalbame, bandome jiems padėti. Vėl noriu pakartoti, kad tikrai nėra taip, kad sakyčiau, jog jie žaidžia gerai ir visiškai patenkina mūsų lūkesčius.
 

Ar Brianas Zoubekas nedomina „Žalgirio“?

Su Martynu Pociumi apie tai kalbėjome, kol vyko NCAA pirmenybės. Kol jis dar mokėsi universitete, negalima buvo vesti derybų ir pats žaidėjas negalėjo turėti agento. Brianas yra mūsų akiratyje, bet kad pradėtume derybas, jis turi išsispręsti daugybę dalykų.
 

Ar klubo vadovus tenkina Dariaus Maskoliūno vadovavimas komandai?

Dariui tenka vadovauti sunkiu metu. Šiuo momentu jis puikiai susitvarko su savo pareigomis. Jis tobulėja ir neneigia, kad jam reikia tobulėti. Kaip bus ateityje – parodys laikas. Pagrindiniai titulai dabar pasiekiami ranka, tačiau jeigu komanda žais taip, kaip vakar, sunku kažko tikėtis.


Ar Mindaugas Kuzminskas kitąmet tikrai žais „Žalgiryje“?

Kol kas anksti apie tai kalbėti.


Koks verdiktas dėl BBL ir VTB turnyrų?

Kol kas niekas nepasikeitė. Laukiame susitikimų. Prioritetą teikiame VTB lygai, tačiau BBL pirmenybėms durų taip pat neuždarome. Aišku tik tiek, kad nekartosime klaidos ir nežaisime per sezoną 90 rungtynių.


O kaip jums variantas BBL pirmenybėse žaisti nuo pusfinalio?

Reikia žiūrėti, kiek tai yra naudinga žiūrovams. Kiek kartų per sezoną žaidžia „Žalgiris“ prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“. Galbūt tai būtų neetiška kitų komandų atžvilgiu, kurios kausis nuo pat sezono pradžios. Galbūt BBL taurė būtų duoklė „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ dvikovai. Šį klausimą reikia spręsti ne viešai, o diskutuojant lygos viduje. To mūsų klubas ir laukia.


Ar neketinate sudaryti sutarčių su Egidijumi Dimša arba Deivydu Gailiumi?

Nekomentuosime atskirų pavardžių. Stebime šiuos žaidėjus, matome jų statistiką ir matome, kad Dimša buvo naudingiausias, Gailius sugeba „Žalgiriui“ įmesti 24 taškus. Yra dar daug tokių žaidėjų, bet mūsų komplektacija nėra tokia, kad superktume geriausius LKL krepšininkus ir jie tamptų gerais žaidėjais „Žalgiryje“.


Kada bus panaikintos visos „Žalgirio“ skolos“?

Sunku pasakyti, nes teismų procesas ilgai trunka, kartais net penkerius metus. Praėjusio sezono skolas visas panaikinome. Manau, kad per porą metų padengsime visus įsiskolinimus.


Ar neketinate stiprinti vidurio puolėjo ir įžaidėjų grandžių?

Šiuo metu šios pozicijos yra silpnos. Neturime užtikrintai žaidžiančio „centro“. Įžaidėjai taip pat nerungtyniauja gerai, tačiau aš labai tikiuosi, kad Kalnietis įgaus formą ir žais taip, kaip praėjusių metų finalo serijoje, o Čapinas įsibėgės ir parodys, ką moka.


Ar galima teisiškai atleisti Begičių?

Teisiškai viskas įmanoma, tačiau viskas priklauso nuo pinigų sumos. Klubui tai būtų didelis nuostolis. Paprastai mes taip nedarome, o ieškome sprendimo, kuris būtų naudingas abiems pusėms.


Ar neįmanoma būtų susigrąžinti Jono Mačiulio ir Pauliaus Jankūno arba įsigyti Simo Jasaičio ar Tomo Delininkaičio?

Viskas įmanoma, tačiau tai priklauso nuo klubo biudžeto. Jonas ir Paulius man yra tikri žalgiriečiai ir negaliu žiūrėti į juos su kitų komandų marškinėliais. Jeigu visi šie žaidėjai norėtų, o mūsų finansinės galimybės leistų - jiems durys visada atviros.


Vidas Ginevičius prašėsi į "Žalgirį", tačiau Jūs teigėte, jog turite tris įžaidėjus ir norite leisti pasireikšti jaunimui, tačiau netrukus įsigijote Čapiną. Kodėl taip nutiko?

Dėl Ginevičiaus ilgai svarstėme. Jis yra tikras žalgirietis, nors ir dabar rungtyniauja su kitos komandos apranga. Mes tikėjomės, kad Janavičius bei Vasiliauskas žais geriau, tačiau to nesulaukėme, todėl teko stiprintis.


Kaip vertinate Sigito Kavaliausko darbą?

Jo darbą vertinu ypač gerai. Pažiūrėkite į mūsų varžovus, kurie žaidė daug mažiau rungtynių už mus, tačiau turi daug daugiau traumuotų žaidėjų nei mes. Negalime tikėtis, jog žaidėjų forma bus gera sužaidus 80 rungtynių.


Kodėl pirkote Povilą Čukiną?

Mums trūko aukštaūgių lietuvių, o Povilas tiek pagal kainą, tiek pagal žaidimo kokybę mums tikrai tiko. Jis dabar aktyviai dirba, sportuoja, esame juo patenkinti. Gaila, kad trauma jam neleido iki galo atsiskleisti.
 

Kodėl nesudarėte sutarties su Arvydu Šikšniumi?

Svarstėme šį variantą, tačiau mes turime daug labai tos pozicijos krepšininkų.
 

Ar nevertėtų įsigyti trenerio, kuris Europoje yra labiau užsirekomendavęs?

Supraskite, kad  užsirekomendavę strategai negali atėję į komandą užsiimti kūryba. Jų kartelė iškelta daug aukščiau. Automatiškai jis nori geresnių žaidėjų. Mes neturime galimybių skirti daug pinigų treneriui įsigyti bei jo norams tenkinti.
 

Daugiau naujienų iš kategorijos Krepšinis
KOMENTARAI
 
 
 
Talento siekis – svorio ir ūgio balansas
2020 02 22
Žvilgsnis
Mato Mačijausko sėkmės istorija: nuo mėgėjiško krepšinio iki sutarties su Vilniaus „Rytu“.
Lietuviams – skaudus belgų antausis
2020 02 21
Atranka
Dariaus Maskoliūno debiutą prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vairo paženklino gėdingas pralaimėjimas Belgijoje (VIDEO).
Veteranei – du vaidmenys „Kibirkštyje“
2020 02 21
Karjera
Į „Kibirkštį-MRU“ grįžtanti 39-erių Vita Kuktienė ne tik sustiprins ekipos priekinę liniją, bet ir bus vyriausiojo trenerio Gitauto Kievino asistentė.
 
Į ateitį žvelgia pasvertomis ambicijomis
2020 02 22
Žvilgsnis
Futbolo klubas Utenos „Utenis“ po pasitraukimo iš A ir I lygos perdėliojo prioritetus, išsigrynino tikslus ir kuria pamatus būsimam kilimui į viršų.
„Riteriai“ ieško kilerio
2020 02 21
Žvilgsnis
Vilniaus „Riterių“ komandos treneris Mindaugas Čepas: „Mūsų kreivė eina į viršų ir tai yra faktas.“
„Džiugas“ šio sezono A lygoje nedalyvaus
2020 02 20
Klubo vadovybė patvirtino – išimties tvarka LFF Vykdomojo komiteto malonės būdu į A lygą patekti nebandys.
Teisėjų klaida neleido tapti planetos lydere
2020 02 22
Lietuvos čempionatas
Lietuvos čempionate – sėkmingas trišuolininkės Dovilės Kilty pasirodymas ir apmaudi klaida ėjimo rungtyje (VIDEO).
Į Tokijo taupyklę – vertingi taškai
2020 02 21
Lietuvos čempionatas
Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas: Simas Bertašius artėja prie Tokijo žaidynių, karjeros pergalę iškovojo Urtė Baikštytė (VIDEO).
Lietuvos čempionate – dėmesysTokijui
2020 02 20
Lietuvos čempionatas
Lengvosios atletikos čempionate – olimpinės rinktinės kandidatų antplūdis
 
Sugrįžimas į kortus – su rinktinės apranga
2020 02 19
Sugrįžimas
Lukas Mugevičius Šiauliuose vyksiančiame Daviso taurės susitikime tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių planuoja grįžti į teniso kortus.
Tenisininkams – dešimtys tūkstančių eurų
2020 02 18
Tenisas
Tęstinis finansinės paramos projektas „Teniso talentai“ toliau siekia paskatinti geriausius ir perspektyviausius šalies tenisininkus.
Lietuvis išleido pergalę iš rankų
2020 02 08
Turnyras
Trijų valandų kova Indijoje baigėsi dramatišku Ričardo Berankio pralaimėjimu „ATP-250“ serijos turnyro „Maharashtra Open“ pusfinalyje.
Tėvu tapęs E.Kavaliauskas vėl sieks pergalių
2020 02 18
Boksas
Boksininkas Egidijus Kavaliauskas gyvena tėvystės nuotaikomis. Žmona Vitalija pagimdė sūnų, todėl treniruočių rutiną jam pakeitė nauja ir maloni pareiga.
Etapo laimėtojai – Ažukaitė ir Kinderis
2020 02 18
Fechtavimas
Šeštadienį Kaune vyko trečiasis ir paskutinysis 2019-2020 metų fechtavimo sezono suaugusiųjų Lietuvos taurės etapas.
Medalis - visos armijos nuopelnas
2020 02 15
Imtynės
Į Lietuvą grįžusi Europos čempionato prizininkė imtynininkė Danutė Domikaitytė jau galvoja apie kovą dėl olimpinio kelialapio.
 
Dviratininkė R.Leleivytė atsidūrė ligoninėje
2020 02 22
Trauma
Geriausia Lietuvos plento dviratininkė Rasa Leleivytė 2020 metų sezono pradžią norės kuo greičiau pamiršti.
Dviračių sporto federacijoje – permainos
2020 02 20
Situacija
Dagiau nei 10 metų Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidento pareigas ėjęs verslininkas Romualdas Bakutis palieka organizacijos vadovo postą.
Baltijos čempionate dominavo lietuviai
2020 02 10
Trekas
Panevėžyje, „Cido“ arenoje, dvi dienas vykusiame Baltijos dviračių treko čempionate Lietuvos atstovai pelnė 23 medalius iš 36 galimų.
Profesoriui – gavosūkiai dėl žaidėjų
2020 02 21
Taurė
Lietuvos rankinio federacijos moterų taurė: Antano Skarbaliaus galvosūkis, „Eglės“ potencialas ir kas gali pakišti koją Garliavai.
Čempionato lyderiai tolsta
2020 02 20
Lietuvos čempionatas
Vilniuje VHC “Šviesa” išplėšė pergalę iš Kauno “Granito-Kario”, o Garliavoje “Kauno Ąžuolo-KTU” rankininkai nusileido Klaipėdos “Dragūnui”.
Savukynas vadovaus Čempionų lygos klubui
2020 02 18
Rankinis
Zaporožės „Motor“ (Ukraina) klubas paskelbė, kad nuo kito sezono ekipai vadovaus treneris iš Lietuvos Gintaras Savukynas.
 
I.Sorokaitė - Čempionų lygos ketvirtfinalyje
2020 02 20
Tinklinis
Kovą dėl stipriausios Europos komandos vardo tęsia ir Koneljano „Imoco Volley“ (Italija) klubas su Indre Sorokaite.
„Prekyba-Parama“ pakilo į antrą vietą
2020 02 17
Tinklinis
Savaitgalį TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate baigėsi reguliarusis sezonas.
Per žingsnį nuo Baltijos lygos pusfinalio
2020 02 17
Baltijos lyga
Savaitgalį buvo sužaistos pirmosios Baltijos moterų tinklinio lygos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pergales iškovojo dvi Lietuvos komandos iš trijų.
Tikslas Tailande – trečia iš eilės pergalė
2020 02 22
Žvilgsnis
Azijos Le Mano serijoje sekmadienį Tailande, Buriramo trasoje startuoja paskutinis, ketvirtasis etapas. Jame pergalės sieks ir Gustas Grinbergas.
Ar Le Manas išjudins Lietuvos sirgalius?
2020 02 20
Žvilgsnis
Le Mano piramidės viršūnėje – legendinės 24 valandų lenktynės Prancūzijoje. Vilnietis Gustas Grinbergas su komanda jau užsitikrino kelialapį į jas.
Lenktynininkai kreipsis į reklamos piratus
2020 02 18
Dakaras
Lenktynininkai Vaidotas Žala ir Antanas Juknevičius stoja į kovą su nelegaliai jų vardus naudojančiais piktavaliais.
 
Ant Švedijos ledo - lietuvio sidabras
2020 02 21
Ledo jachtos
Penktadienį Švedijoje vyko ledrogių varžybos „Etno Ice Cup“, kuriose du lietuviai užėmė prizines vietas.
Druskininkuose - lietuvių medaliai
2020 02 20
Snieglentės
Lietuvos sportininkai FIS snieglenčių sporto varžybose varžybose Druskininkuose iškovojo šešis medalius.
Emocijas kumščių kalba liejo net žiūrovai
2020 02 20
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio lygos lyderių dvikovoje netrūko muštynių, kurios iš aikštės net persikėlė už jos ribų (VIDEO).
Erika ir Merūnas sūnus skatina sportuoti
2020 02 22
Žvilgsnis
Verslininkę Eriką ir dainininką Merūną Vitulskius su vaikais beveik kasdien galima išvysti vaikštinėjant Vilniaus Vingio parke (VIDEO)
Vaikams – alternatyvių sporto šakų pamokos
2020 02 21
Naujovė
Sostinės mokyklose mokosi ne tik mokiniai – fizinio ugdymo mokytojai ir patys mokosi naujų, įdomių sporto šakų.
Treniruotėse laužomi stereotipai
2020 02 21
Treniruotės
Pasak jau daugiau nei 16 metų trenere dirbančios A.Mickevičiūtės-Butienės, kasmet vis daugiau žmonių atranda sportą.
 
Padaryta daugiau nei planuota
2020 02 22
LOA
Per Lietuvos olimpinės akademijos (LOA) suvažiavimo eilinę sesiją aptarta 2019-ųjų veikla ir numatytos 2020 m. gairės.
Treneris fizinę formą palaiko parduotuvėje
2020 02 21
Žvilgsnis
Buvęs krepšinio treneris Antanas Raščius – vienas iš devynių naujos fotomenininkės Neringos Rekašiūtės parodos #AmžiusNesvarbu herojų.
Daugiausia pinigų – krepšinio pamainai
2020 02 20
Posėdis
LTOK Vykdomasis komitetas patvirtino komandinių sporto šakų olimpinės pamainos programų finansavimą.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas