2012 m. kovo 3 d. 00:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Liko lemiamos kovos

Kaune vyksta 82-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas. Įsibėgejus varžyboms paaiškėjo asmeninių varžybų pusfinalių bei dvejetų finalų dalyviai.

Šiais metais moterų pusfinalyje susitiks vilnietė Eglė Stuckytė su Egle Orlovaite (Vilnius). Ketvirtfinalyje E.Stuckytė be pasipriešinimo įveikė Aistę Macaitę 4:0 (11:6, 11:6, 11:7,11:9). E.Orlovaitė parodė puikius rezultatus įveikdama Auksę Gecevičiūtę 4:2 (11:8, 7:11, 11:7, 10:12, 11:8, 12:10). Kita moterų pusfinalio pora Ieva Venslavičiūtė bei praeitų metų čempionė Ieva Jucevičiūtė. I.Venslačiūtė ketvirtfinalyje 4:2 (11:6, 6:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:9) įveikė panevėžietę Ingridą Preidžiūtę. I.Jucevičiūtė varžovę Vitaliją Venckutę sutriuškino 4:0 (11:5, 11:0, 11:6, 11:4).

Vyrų pusfinalyje pirmoje poroje susitiks Algirdas Skirgaila (Vilnius) bei Tomas Mikutis (Šilalės r.). Vilnietis ketvirtfinalyje 4:2 (6:11, 9:11, 11:3, 11:5, 11:8, 11:7) įveikė praėjusiųjų metų čempioną Matą Skučą (Kaunas). Tuo tarpu T.Mikutis savo varžovą Kęstutį Žeimį (Vilkaviškis) įveikė4:0 (12:10, 12:10, 11:5, 11:7). Kita pusfinalio pora Alfredas Udra (Klaipėda) bei Denisas Stankevičius (Kaunas). A.Udra ketvirtfinalyje įveikė kaunietį Igną Navicką 4:0 (11:5, 11:9, 11:6, 11:6). D.Stankevičius 4:3 (8:11, 11:1, 5:11, 11:9, 11:5, 8:11, 11:7) įveikė mažeikiškį Marių Bučį.

Po antrosios čempionato dienos paaiškėjo ir dvejetų varžybų finalistai.

Rytoj moterų dvejeto finale susitiks vilnietės I.Jucevičiūtė ir E.Stuckytė bei I.Venslavičiūtė ir A.Gecevičiūtė.

Vyrų dvejeto finale susitiks šios poros: Vytas Rybakas ir Kęstutis Žeimys bei Darius Banys ir Algirdas Skirgaila.

Mišriame dvejete susitiks Arnoldas Domeika ir Eglė Stuckytė bei Matas Skučas ir Ieva Venslavičiūtė.

Daugiau naujienų iš kategorijos Iš lūpų į lūpas
KOMENTARAI

"Žalgiris" suskaičiuos savo gerbėjus
2016 08 26
Aistruoliai
Kauno „Žalgiris“ intensyviai ruošiasi naujam sezonui ir pradeda pasaulinį fanų surašymą. Tai pirmas toks sumanymas krepšinio istorijoje
Nors skelbė ištikimybę Vilniui, žais Kaune
2016 08 26
Situacija
Niekada „Žalgiryje" nežaisti žadėjęs Antanas Kavaliauskas su šiuo klubu sudarė dvejų metų sutartį ir atsiprašė Kauno komandos gerbėjų.
Atvirų durų diena - per visą Lietuvą
2016 08 25
Vaikų sportas
Rugsėjo 6-ąją pirmą kartą Lietuvoje vyks visuotinė krepšinio atvirų durų diena į kurią pakviestos visos šalies krepšinio mokyklos

Rinktinėje -11 legionierių
2016 08 26
Rinktinė
Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas paskelbė komandos sudėtį pirmosioms pasaulio čempionato atrankos rungtynėms
Traumą patyrė... teisėjas
2016 08 25
A lyga
A lygoje ketvirtadienį laimėjo šeimininkai. Jonavos Lietava 1:0 įveikė "Utenį, o "Trakai" - 3:0 "Kauno Žalgirį"
Pergalę išplėšė paskutinę minutę
2016 08 25
Moterų futbolas
Emocingose, nervingose ir kovingose Čempionių lygos atrankos futbolo rungtynėse Airijoje Šiaulių “Gintra-Universitetas” 2:1 įveikė Veksfordo "Youths"
Vasarą palydėjo bėgimu naktyje
2016 08 27
Bėgimas
„Puiku. Smagu. Šimtai bėgikų, gera nuotaika, daug mirksinčių švieselių ir laimingų bėgimo entuziastų", - džiaugėsi "Kauno maratono klubo“ vadovas A. Pukis
E. Balčiūnaitės laukia išskirtinis startas
2016 08 26
Bėgimas
Eglė Balčiūnaitė vos prieš dieną grįžusi iš Rio šeštadienį dalyvaus naktiniame „Nike“ moterų bėgime
Skilo du šalmai, galvos - sveikos
2016 08 26
Saugumas
"Rekomenduoju saugumu pasirūpinti prieš nugriūnant nuo dviračio, o ne pagalvoti apie tai po fakto“, - sako dviratininkų treneris Vaidas Rimkus.

Pirma kliūtis - patyręs tunisietis
2016 08 26
US Open
Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis pirmame „US Open“ rate žais su 32-ejų metų Maleku Jaziri iš Tuniso
Su žemės drebėjimu Italijoje prasilenkė
2016 08 25
Interviu
Tenisininkas L.Grigelis pergyvena, kad jam nepavyko pasipriešinti L.Mayerui ir prisipažįsta mintimis dažnai nuklystantis į artėjantį Daviso taurės mačą
Sėkmės garantas – vieninga komanda
2016 08 19
Net ir išskirtinis talentas tenise pergalių negarantuoja - sėkmę lemia ir trenerių komanda, kurie tampa it šeimos nariai.
Jaunimui - Europos čempiono pamokos
2016 08 24
Graplingo imtynės
Prieš metus Garliavoje vykusio Europos graplingo pirmenybių čempionu svorio kategorijoje iki 90 kilogramų tapęs L. Danilevičius vienai dienai tapo treneriu
Olimpiada baigėsi po pirmos kovos
2016 08 16
Imtynės
Lietuvos imtynininkas Edgaras Venckaitis pralaimėjo jau pirmąją savo kovą Rio žaidynėse, o po to nesulaukė varžovo malonės.
"Svarbiausia laikytis plano"
2016 08 16
Rio 2016
"Jei tas planas, kurio Edgaras laikėsi Mongolijoje, pavyks, jokie pasaulio čempionai neatsilaikys", - teigia A. Kazakevičius.

Ispanijoje - G. Bagdono sėkmė
2016 08 26
Lenktynės
30-metis lietuvis daugiadienių dviračių lenktynių „Vuelta a Espana“ septintajame etape po finišo sprinto užėmė šeštąją vietą
„Baltic Chain Tour“ prologe – esto pergalė
2016 08 26
Baltijos lyga
Penktadienį Vilniuje prasidėjo šeštosios tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“
Dviratininkams - ypatingai sėkminga diena
2016 08 24
Dviračiai
Daiva Tušlaitė daugiadienėse lenktynėse „Trophee d'Or Feminin" liko 3-ia, o Gediminas Bagdonas, važiuojantis „Vuelta a Espana" lenktynėse, finišavo 5-tas.
Rankininkų dovana miestui – auksas
2016 07 26
Žvilgsnis
Lietuvos čempionų medaliai į Alytų atkeliavo po 41 metų pertraukos. Dabar čempionai tikisi išlaikyti ekipos branduolį ir duoti pasireikšti jaunimui.
Teisėjai nuleido sezono uždangą
2016 06 07
Teisėjai
Szono uždarymo šventėje paskelbtas geriausių šalies rankinio teisėjų dešimtukas, pagerbti geriausieji, įteiktos atminimo dovanos.
Rezultatyviausias žaidėjas - komanda
2016 06 02
Atgarsiai
„Geriausiais finale išrinkčiau visą Alytaus „Almeida-Stronglasas“ komandą“, - sako rezultatyviausias sezono ir finalo serijos žaidėjas Ž.Micevičius

Lietuviai pirmenybes pradėjo pergalėmis
2016 08 25
Paplūdimio tinklinis
Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionatą Lietuvos vaikinai pradėjo pergale 2:0 prieš baltarusius, o merginos - taip pat nugalėjusios graikes
Tinklinio čempionate - triumfas po traumos
2016 08 21
Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate netrūko traumų, o Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė kovojo viena prieš kitą.
Sostinės centrą drebins "Tinklinio naktis"
2016 08 16
Tinklinis
Ketvirtadienį Vilniuje, „Credit24 Arenoje“ prie Baltojo tilto vėl griaudės didžiausia kasmetinė naktinė tinklinio ir pramogų fiesta „Tinklinio naktis“.
Į Smalininkus rinksis kartingo žvaigždės
2016 08 25
Kartingas
Netoli Jurbarko įsikūrusioje Smalininkų kartingo trasoje šį savaitgalį vyks du paskutiniai Lietuvos kartingo čempionato etapai
Lenktynės baigėsi, prasideda lenktynės
2016 08 23
Lenktynės
Vos iš Palangos išvažiavo paskutinis sunkvežimis su trasos įranga, o „ENEOS 1006 km lenktynių“ organizatorius D. Jonušis jau pasinėrė į kitų metų planus
Paaiškės čempionato laureatai
2016 08 23
Rali-krosas
Sausio mėnesį Latvijos Alūksnės miesto apylinkėse prasidėjęs Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionatas šį šeštadienį sudėlios paskutinius akcentus

Sujungę lenktynes, tikisi rekordo
2016 08 25
Baltijos kelias
Šiemet „Lietuvos Bigbank plento taurės“ Vilniaus etapas vyks kartu su lenktynėmis, skirtomis Baltijos keliui paminėti – „Baltic Chain Tour 2016“
Vaikai varžysis Latvijos čempionate
2016 08 19
Ledo ritulys
Sostinės ledo ritulio akademijos (SLRA) dešimtmečių komanda Latvijos vaikų ledo ritulio turnyre „Amber Puck kids 2016“ iškovojo bronzos medalius.
D. Zubrus prabilo apie karjeros pabaigą
2016 08 04
Dainius Zubrus teigia, jog nesulaukęs pasiūlymų iš netoli Naujojo Džersio esančių ekipų, kabins pačiūžas ant vinies.
Zarasuose - istorinis įvykis
2016 08 27
F2
Zaraso ežere prasidėjo visą savaitgalį truksiantis vandens formulių F2 Pasaulio čempionato etapas
Lietuvė išsaugojo pasaulio čempionės sostą
2016 08 26
Irklavimas
Roterdame (Olandija) baigėsi pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionatas, kuriame Ieva Adomavičiūtė apgynė planetos čempionės titulą.
Aukščiausia lietuvių vieta - 27-a
2016 08 26
Orientavimasis
Pasaulio orientavimosi sporto čempionato ilgos trasos varžybose T. E. Gvildytė finišzvo 27-a, S. Paužaitė - 43-ia, S. Krėpšta - 38-as, M. Tirlikas - 43-ias

R. Meilutytė aplankė mažuosius ligonius
2016 08 25
Sveikata
„Žaviuosi tų vaikų ir tėvų stiprybe. Man jie patys didžiausi kovotojai", - kalbėjo olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė apie vėžio kamuojamus vaikus
Apgultį mažins paplūdimio teniso aikštelės
2016 08 24
Bazės
Praėjusį šeštadienį aikštelės jau buvo išbandytos – ten vyko paplūdimio teniso varžybos
Į parolimpiadą - be turistų
2016 08 24
Parolimpinės žaidynės
"Mūsų netenkina nei 13, nei 20, nei dar kokia nors kita vieta. Vykstame nugalėti", - per parolimpiečių palydėtuves Vilniuje kalbėjo V. Kvietkauskas.