2012 m. kovo 3 d. 00:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Liko lemiamos kovos

Kaune vyksta 82-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas. Įsibėgejus varžyboms paaiškėjo asmeninių varžybų pusfinalių bei dvejetų finalų dalyviai.

Šiais metais moterų pusfinalyje susitiks vilnietė Eglė Stuckytė su Egle Orlovaite (Vilnius). Ketvirtfinalyje E.Stuckytė be pasipriešinimo įveikė Aistę Macaitę 4:0 (11:6, 11:6, 11:7,11:9). E.Orlovaitė parodė puikius rezultatus įveikdama Auksę Gecevičiūtę 4:2 (11:8, 7:11, 11:7, 10:12, 11:8, 12:10). Kita moterų pusfinalio pora Ieva Venslavičiūtė bei praeitų metų čempionė Ieva Jucevičiūtė. I.Venslačiūtė ketvirtfinalyje 4:2 (11:6, 6:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:9) įveikė panevėžietę Ingridą Preidžiūtę. I.Jucevičiūtė varžovę Vitaliją Venckutę sutriuškino 4:0 (11:5, 11:0, 11:6, 11:4).

Vyrų pusfinalyje pirmoje poroje susitiks Algirdas Skirgaila (Vilnius) bei Tomas Mikutis (Šilalės r.). Vilnietis ketvirtfinalyje 4:2 (6:11, 9:11, 11:3, 11:5, 11:8, 11:7) įveikė praėjusiųjų metų čempioną Matą Skučą (Kaunas). Tuo tarpu T.Mikutis savo varžovą Kęstutį Žeimį (Vilkaviškis) įveikė4:0 (12:10, 12:10, 11:5, 11:7). Kita pusfinalio pora Alfredas Udra (Klaipėda) bei Denisas Stankevičius (Kaunas). A.Udra ketvirtfinalyje įveikė kaunietį Igną Navicką 4:0 (11:5, 11:9, 11:6, 11:6). D.Stankevičius 4:3 (8:11, 11:1, 5:11, 11:9, 11:5, 8:11, 11:7) įveikė mažeikiškį Marių Bučį.

Po antrosios čempionato dienos paaiškėjo ir dvejetų varžybų finalistai.

Rytoj moterų dvejeto finale susitiks vilnietės I.Jucevičiūtė ir E.Stuckytė bei I.Venslavičiūtė ir A.Gecevičiūtė.

Vyrų dvejeto finale susitiks šios poros: Vytas Rybakas ir Kęstutis Žeimys bei Darius Banys ir Algirdas Skirgaila.

Mišriame dvejete susitiks Arnoldas Domeika ir Eglė Stuckytė bei Matas Skučas ir Ieva Venslavičiūtė.

Daugiau naujienų iš kategorijos Iš lūpų į lūpas
KOMENTARAI

"Juventus" kibo į atlapus "Lietuvos rytui"
2016 05 26
LKL
"Lietuvos rytas" 85:83 palaužė „Juventus“ krepšininkus rungtynėse, intrigavusiose iki paskutinės aimirkos.
"Tai komanda su charakteriu“
2016 05 26
U-14
Kaip išugdyti čempionišką komandą, kaip elgtis su auklėtiniais, kad jie įgytų nugalėtojų mentalitetą, pasakoja treneris Tomas Purlys.
Žvaigždžių stovyklose – išskirtinės sąlygos
2016 05 26
Stovykla
J. Valančiūnas ir D. Motiejūnas birželį savo gimtuosiuose miestuose drauge su LKF rengs nemokamas stovyklas talentingiausiam Lietuvos jaunimu

Čempionės lankėsi socializacijos centre
2016 05 27
Akcija
“Gintra-Universitetas” surengė socialinę akciją – vyko aplankyti, sužaisti draugiškų rungtynių ir apdovanoti Gruzdžių socializacijos centro vaikus
Lietuvos rinktinei padės L. Spalvis
2016 05 27
Rinktinė
Skirtingai nei buvo planuota anksčiau, sekmadienio Baltijos taurės rungtynėms su komanda ruošis puolėjas Lukas Spalvis
Merginos išmėgino jėgas su NATO kariškiais
2016 05 27
Draugiškos rungtynės
Šiaulių “Gintros-Universiteto” merginoms iššūkį metė pagal specialią NATO oro policijos misiją Šiauliuose viešintys Portugalijos kariškiai
Į lengvaatlečių varžybas – su pistoletu
2016 05 27
Veidas
"Starteris turi netrukdyti bėgikams, būti lyg nematomas", - teigia jau 40 metų šūviu startą paskelbiantis Borisas Gilevskis.
Stipriausiųjų aštuonete - ir "Cosma"
2016 05 26
Čempionų lyga
Turkijoje vyks Europos čempionų klubų taurės finalinės varžybos, kuriose pirmą kartą dalyvaus ir Lietuvos vyrų bei moterų lengvosios atletikos komandos
Sportininkus pasitiko Kauno meras
2016 05 24
Bėgimas
Nidoje vyksiančio sporto ir sveikos gyvensenos festivalio „Sveika, Neringa!“ vėliavą nešantys bėgikai antradienį užsuko į Kauną

R. Berankio kelias "Roland Garros" baigėsi
2016 05 26
Turnyras
Geriausio Lietuvos tenisininko ir čeko L. Rosolo komanda 3:6, 4:6 neprilygo baltarusiui Maksui Mirnam ir filipiniečiui Treato Hueyui
Lietuvis ir čekas - antrajame etape
2016 05 25
Dvejetai
R. Berankis pirmą kartą pateko į antrąjį „Didžiojo kirčio“ dvejetų turnyro etapą, kai kartu su L. Rosolu nugalėjo M. Demolinerį ir M. Draganją
Krito pirmame „Roland Garros“ etape
2016 05 24
Turnyras
Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis patyrė pralaimėjimą „Roland Garros“ turnyro starte, nesugebėjęs rimtai pasipriešinti Nicolas Mahut
Tauragės imtynės grimzta į užmarštį
2016 05 27
Imtynės
Anykščiuose vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo 16 komandų
Baltijos žaidynėse - net kazachų kovotojai
2016 05 24
Graplingo imtynės
Pirmą kartą surengtos atvirosios Baltijos šalių graplingo žaidynės į Jurbarką sutraukė 159 šios sporto šakos entuziastus
Stipriausia turnyro vieta – tradicija
2016 05 24
Imtynės
Anykščiuose vyko XIX-as tradicinis graikų–romėnų imtynių turnyras, skirtas Vladui Žmoginui atminti

Klaipėdoje – dviračių lenktynių atmosfera
2016 05 27
Lenktynės
Didžiausios Lietuvoje plento dviračių varžybos „Bigbank Lietuvos plento taurė 2016“ sekmadienį pirmą kartą bus surengtos Klaipėdoje
T. Vaitkus taps labiau matomas
2016 05 26
Apranga
"Dviratininkams yra svarbu, kad rūbas būtų kuo patogesnis. Kartu su „Thermowave“ turime įdomių bendrų minčių“, - prisipažino T. Vaitkus
Lietuvos dviratininkai pakilo į 29 vietą
2016 05 25
Reitingas
UCI paskelbtame naujame vyrų plento dviračių šalių reitinge Lietuva aplenkė Kanados, Liuksemburgo ir Ukrainos atstovus
Po intriguojančių kovų - prizų dalybos
2016 05 26
LRL
Ketvirtadienio vakarą Prienų rajone surengta iškilminga 2015-2016 metų LRL sezono uždarymo ceremonija, kurioje išdalinti asmeniniai ir komandiniai prizai
Finalai pažadino aistras
2016 05 26
Atgarsiai
Lietuvos rankinio federacijos prezidentas D.Pasvenskas: „Tokių finalų tiek vyrų, tiek moterų čempionatuose seniai nėra buvę ir neaišku kada bus.“
Po finalo dramos - Alytaus triumfas
2016 05 25
LRL
„Almeidos-Stronglaso“ rankininkai 25:22 nugalėjo „Dragūno“ ekipą ir, laimėję finalo seriją 3:2, pirmą kartą istorijoje tapo šalies čempionais.

Irklenčių maratonas Nemunu įsibėgėja
2016 05 27
Žygis
Projekto komanda startavo gegužės 25 d. Lipliūnų kaimo, o praėjus dviem dienom dalyviai irklentėmis jau buvo nuplaukę apie 130 kilometrų
Žvilgsnis
„Tinklininkės gavo gerą pamoką ir, tikiuosi, per 2018-ųjų atrankos varžybas jos tokių klaidų nedarys“, - sako LTF generalinis sekretorius J.Lapeika.
Į "Ladoga Trophy" - lietuvių desantas
2016 05 27
Bekelė
Beveik trys dešimtys lietuvių susirinko į Sankt Peterburgą, kur bus duotas startas sunkiausiam pasaulyje bekelės lenktynių maratonui „Ladoga Trophy"
Filme – motociklų akrobatas
2016 05 25
Filmas
Vilniuje pasisekimo sulaukė trumpametražis filmas „Ice Drifter“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko vienas geriausių pasaulio motociklų akrobatų A. Gibieža
V. Švedas gyvena dvejopomis nuotaikomis
2016 05 25
Ralis
„Talsi“ ralio čempionų taurė Baltijos šalyse yra laikoma aukštos prabos trofėjumi," - sako visam laikui ją į Lietuvą parsivežęs lenktynininkas V. Švedas

D.  Zubrus trečią kartą žais NHL finale
2016 05 26
Ledo ritulys
„San Jose Sharks“ ledo ritulininkai 5:2 laimėjo šeštąsias NHL Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes prieš „St.Louis Blues“ ir nugalėjo serijoje 4:2
D.Kasparaitis įsteigė ledo ritulio mokyklą
2016 05 25
Olimpinis čempionas lietuvis ledo ritulininkas Darius Kasparaitis įsteigė savo vardo ledo ritulio mokyklą gimtuosiuose Elektrėnuose
Lietuviai pakilo laipteliu aukščiau
2016 05 24
Kasmet po pasaulio ledo ritulio čempionato skelbiamame IIHF pasauliniame reitinge Lietuvos rinktinė užima 25-ąją poziciją
Bėgo greičiausiai, bet liko be medalio
2016 05 27
Šiuolaikinė penkiakovė
Maskvoje finišavo šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionato finalas. L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė jame užėmė 4-ąją vietą, G. Venčkauskaitė - 19-ąją.
Išvakarėse – varžybos ir mokymai
2016 05 27
Olimpinė diena
Mokyklų salėse ir Šiaulių arenoje startavo LMŽ futbolo, krepšinio ir tinklinio finalai, o „Olimpinės kartos“ mokymuose dalyvavo apie 50 mokinių ir pedagogų
Trakuose rungsis galiūnai
2016 05 27
Galiūnų sportas
Šeštadienį Trakuose Lietuvos galiūnų čempionato finale dėl nugalėtojo titulo varžysis 10 stipriausių sportininkų

Paskirstė lėšas užsienio lietuviams
2016 05 27
Pinigai
KKSD nuolatinė komisija paskirstė lėšas Kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkurso „Sportas – ryšys su Lietuva" projektams
LTOK posėdyje: nuo vasaros – iki žiemos
2016 05 26
Posėdis
Į Rio žaidynes jau dabar galėtų vykti 65 Lietuvos atletai. Tuo metu 2018 m. Pjongčango olimpiados kandidatų sąraše – vos trys sportininkai.
Šokėjų finalas - toks pat, kaip LKL
2016 05 24
Projektas
Projekto „LKL šokėjų kovos“ finale susikaus Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ šokėjos