Warning: join() [function.join]: Bad arguments. in /home/sportas/domains/sportas.info/public_html/modules/show_cat_news.php on line 144
Naujienos >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Pralaimėjo ir trečią susitikimą
2014 11 28
Mini futbolas
Turėjusi tikslą patekti į Europos pirmenybių atkrintamąsias varžybas Lietuvos mažojo futbolo rinktinė pralaimėjo visus tris grupės mačus ir keliaus namo
NKL komandos keičia žaidėjus ir trenerius
2014 11 28
NKL
"JAZZ-Diremtoje" pasikeitė treneris ir debiutavo naujokas, "Zanavykas" pasikvietė du naujus krepšininkus, "Palangą" treniruos V. Sirvydis
Pergales iškovojo šeimininkės
2014 11 28
LMKL
LMKL čempionate "Utena" 89:53 nušlavė "Šiaulius-Universitetą", o Vilniaus "Kibirkštis-VIČI" 64:60 nugalėjo Kauno rajono "Hoptrans-Sirenas"
"Lietkabelis" sutriuškino "Nevėžį"
2014 11 28
LKL
Įspūdingą pergalę LKL pirmenybėse iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“, savo aikštėje nepalikęs jokių vilčių Kėdainių „Nevėžiui" 97:67
"Žalgiris" - per žingsnį nuo "Top 16"
2014 11 28
Eurolyga
Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygos septintojo turo A grupės rungtynėse išvykoje 61:55 palaužė Rusijos „Nižnij Novgorod“ komandą